virš 2000 vartotojų  
iš daugiau kaip 150 Lietuvos kompanijų ir organizacijų verslo duomenų analizei naudoja QlikView
5 metus iš eilės QlikView pozicionuojamas Gartner lyderių kvadrante
QlikView ir business discovery:

informacijos demokratija, ugdanti analitinius komandos įgūdžius

QLIKVIEW

savarankiška verslo duomenų analizė ir vizualizacija

QlikView yra verslo analitikos platforma (BI), kurią Gartner 5 metus iš eilės pozicionuoja lyderių kvadrante ir išskiria kaip naujos kartos verslo analitikos, vadinamos Data Discovery pradininku. Naujos kartos verslo analitikos technologijos iš esmės skiriasi nuo tradicinių, - analizuojamus duomenis saugodamos operatyvinėje atmintyje (in memory BI), jos pasižymi tiek didele užklausų vykdymo greitaveika, jog sukuria vartotojui galimybes savarankiškai, interaktyviai ir vizualiai analizuoti didelių apimčių duomenis, lyg būtų naršoma internete.

Kiekvienas gali

Qlikview skiriasi nuo tradicinės verslo analitikos tuo, jog įžvalgos ir vertinimai yra daromi daugelio, o ne kelių 'apdovanotų' darbuotojų, todėl yra siejamas su komandiniu darbu ir tobulina visos organizacijos sprendimų priėmimo procesą.

Savarankiškai

Kūrybiškas ir savarankiškas vartotojo santykis su verslo duomenimis, kai vartotojo neriboja iš anksto kitų sukurti požiūrio į duomenis šablonai ir standartai, kai vartotojas pats atranda individualų problemos sprendimą.

Interaktyviai

QlikView verslo atstovams suteikia galimybes savarankiškai be IT specialistų pagalbos analizuoti verslo duomenis interaktyvioje bei intuityvioje aplinkoje.

Vizuali pažintis su QlikView

DEMONSTRACINĖS APLIKACIJOS

Niekada anksčiau nematėte ir nesinaudojote QlikView aplikacijomis? Išbandyti dešimtis demonstracinių aplikacijų galima http://demo.qlik.com. Per keletą minučių pažinsite, kaip asociatyvinė analitika leidžia jums užduoti bet kokį klausimą, patikrinti hipotezes, tyrinėti ir naršyti duomenis bei dalintis atradimais su kitais.

Kaštų analizė

Visos kompanijos patiria kaštus. Ši demonstracinė aplikacija leidžia atrasti netikėtas įžvalgas, tiriant padalinių ir atskirų darbuotojų kaštus ir išlaidas.

Pardavimai ir tiekimo grandinė

Demonstracinė aplikacija, kurioje išnaudojami mažmeninės prekybos kompanijos POS duomenys: detali prekių atsargų parduotuvėse bei sandėliuose ir pardavimų analizė. Tokia aplikacija padeda mažmenininkams kontroliuoti tuščių lentynų efektą ir sumažinti prarastus pardavimus bei optimizuoti tiekimo grandinę. Atkreipkite dėmesį, kaip QlikView gali padėti prekių paklausos ir pasiūlos verslo procesų valdymui.

Giliau: straipsnis "QlikView asociatyvinė architektūra"

Vienas galingiausių žmogaus analitinių gebėjimų yra vizualus sąryšių tarp įvairių duomenų  suvokimas. QlikView automatiškai nustato asociatyvius sąryšius tarp analizuojamų duomenų ir padeda suvokti priklausomybes tarp skirtingos prigimties duomenų.

Geriau vieną kartą pamatyti.

Susitarkime dėl demonstracijos

SenseGA-Laptop-01-ExecDash-02

Žvilgsnis į QlikView

  • QlikView suteikia vartotojams galimybę interaktyviai analizuoti kritiškai svarbią verslo informaciją intuityvioje, produktyvioje bei kūrybiškoje aplinkoje. Norint perprasti duomenų analizę reikalingas minimalus apmokymas, dažniausiai trunkantis tik keletą valandų.
  • QlikView panaudojimui duomenų saugykla nėra būtina – duomenys yra pakraunami į analitines aplikacijas tiesiai iš įvairių operatyvinių duomenų bazių – finansų apskaitos ar verslo valdymo sistemų (jei duomenų saugykla yra – QlikView gali išnaudoti ją kaip duomenų šaltinį). Duomenų šaltinių kiekis neribotas.
  • Ypatingai greita (tipiška greitaveika – iki 5 sek.) didelių duomenų masyvų analizė – nereikia iš anksto agreguoti duomenų – greita analizė vykdoma realiame laike apdorojant transakcinius žemiausio lygio duomenis;
  • Diegiant QlikView nereikia žinoti kokiomis duomenų hierarchijomis vartotojai norės „gręžti“ duomenis – QlikView aplikacijoje duomenis galima gręžti, pradedant nuo bet kurio analizės taško – ir pagal visas įmanomas dimensijas.
  • Neribotas dimensijų skaičius;
  • Aukštas duomenų suspaudimo laipsnis – apie 10 kartų;
  • Greitai įdiegiamas – pilotiniai projektai per 2-3 dienas; pramoninė eksploatacija po kelių savaičių;
  • QlikView yra analitinė aplinka, o ne statinių ataskaitų rinkinys – matomą ekrane ataskaitą galite iš karto transformuoti į dešimtis kitų ataskaitų – be jokio programavimo tik „pelės“ pagalba.

IŠBANDYKITE QLIKVIEW PATYS

Asmeniniams tikslams galite naudoti QlikView Personal Edition nemokamai ir be laiko apribojimų - galite patys kurti analitines aplikacijas ir analizuoti neribotus duomenų kiekius. 

14178032468_cb072125ca_b